الارجنتين الى الابد
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

ره‌وشتی میسی رێگره‌ له‌به‌رده‌م به‌خراپ باسكردنی ناوبژیوانان

2 مشترك

ره‌وشتی میسی رێگره‌ له‌به‌رده‌م به‌خراپ باسكردنی ناوبژیوانان Empty ره‌وشتی میسی رێگره‌ له‌به‌رده‌م به‌خراپ باسكردنی ناوبژیوانان

مُساهمة من طرف ادريس الارجنتينى الثلاثاء 21 أبريل 2009, 13:30

له‌ كۆنگره‌یه‌كی رۆژنامه‌وانیدا كه‌دوای یارییه‌كه‌ی به‌رشه‌لۆنه‌ و خیتاڤی له‌خولی ئیسپانیا به‌رِێوه‌چوو، میسی ره‌تی كرده‌وه‌ كه‌ باس له‌ خراپی ئاستی ناوبژیوانی یارییه‌كه‌ بكات،و بووه‌ جێی رێزی ئاماده‌بووان.
له‌ وه‌ڵامی رۆژنامه‌نووسێك كه‌پرسیاری له‌ لیۆنێل میسی كرد كه‌ ئایا ناوبژیوانی یارییه‌كه‌ ئاستی به‌پێی پێویست نه‌بوو وتوانای به‌رِێوه‌بردنی ئه‌م جۆره‌ یارییانه‌ی نییه‌، میسی گووتی: ئه‌ركی من تۆماركردنی گۆڵه‌ نه‌ك هه‌ڵسه‌نگاندنی ئاستی ناوبژیوانان، به‌رده‌وام ناوبژیوانان زوڵم له‌ هه‌ندێ تیپ ده‌كه‌ن، به‌ڵام نابێته‌ هۆی سه‌ره‌كی دۆرِاندنی تیپ.
هه‌روه‌ها گووتی: ئه‌وه‌ی پێویست بوو له‌سه‌رمان پێشكه‌شمان كرد، سێ خاڵَی یارییه‌كه‌ بوو كه‌ زۆر پێویستمان پێی بوو بۆ ئه‌وه‌ی جیاوازی خاڵه‌كانمان له‌گه‌ڵ ریاڵ وه‌كو خۆی بمێنێته‌وه‌ و له‌ پێشه‌نگ به‌رده‌وام بین.
جێی باسه‌ ناوبژیوانی یارییه‌كه‌ی به‌رشه‌لۆنه‌ و خیتاڤی گۆڵێك و دوو لێدانی سزای بۆ به‌رشه‌لۆنه‌ نه‌ژمارد كه‌ بووه‌ هۆی نارِه‌زایی گوارده‌یولای راهێنه‌ری به‌رشه‌له‌.
ادريس الارجنتينى
ادريس الارجنتينى
•°•صاحب الموقع•°•
•°•صاحب الموقع•°•

ذكر
عدد المشاركات : 298
العمل/الترفيه : موضف
المزاج : عادى

ره‌وشتی میسی رێگره‌ له‌به‌رده‌م به‌خراپ باسكردنی ناوبژیوانان Empty رد: ره‌وشتی میسی رێگره‌ له‌به‌رده‌م به‌خراپ باسكردنی ناوبژیوانان

مُساهمة من طرف هه فال1986 الأربعاء 22 أبريل 2009, 15:10

ده ست خؤش بؤئه م بابه ته جوانه
هه فال1986
هه فال1986
مشرف
مشرف

ذكر
عدد المشاركات : 64
الارجنتين الى الابد : الارجنتين الى الابد
العمل/الترفيه : موضف
المزاج : رومانسى

- مواضيع مماثلة